Przejdź do głównej zawartości

Polecamy, polecamy!

Dziewczyny!!! przyznać się ile z Was robi sobie, a może tez innym, makijaż? Czasem to nasz codzienny rytuał, a czasami tylko na specjalne okazje. Marki kosmetyczne zarabiają na nas ogromne pieniądze, nie da się zliczyć wszystkich kanałów i profili, na których youtuberki/youtuberzy i użytkownicy Instagrama pokazują jakich technik, kolorów i wzorów użyć żeby stworzyć makijaż idealny.

Ale zastanawialiście się kiedyś jak się to zaczęło i dlaczego trwa do dzisiaj.👄

„Face Paint” odsłania przed czytelnikiem sekrety kreowania wizerunku ikon mody: od Audrey Hepburn po madonnę i Amy Winoehouse. Pokazuje dlaczego tak wiele kobiet czerpie z nich inspiracje. Być może Ty też malujesz oczy tak samo jak Marilyn Monroe?😍

Książka Lisy Eldrige, światowej sławy makijażystki, to także niesamowita opowieść o ludziach, którzy z tworzenia piękna uczynili swoją życiową pasję. Przybliża sylwetki twórców takich marek jak: Helena Rubinstein, Max Factor, Elizabeth Arden czy Estee Lauder.

Pięknie wydany album cieszy oko i zdradza tajniki gwiazd, a one przecież zawsze wyglądają idealnie (no prawie zawsze ;) )

Lisa Eldrige „Face Paint. Historia makijażu”
Komentarze