Przejdź do głównej zawartości

Biblioterapia w czasie epidemii ....

Kochani Czytelnicy ❤
Książki mają moc.... o ich biblioterapeutycznych walorach możemy wiele się dowiedzieć z podręczników, które powstały na ten temat.
Pani Maria Molicka - ekspertka z dziedziny biblioterapii i bajkoterapii opisuje, że ..."
biblioterapia jest metodą psychoterapeutyczną, która poprzez literaturę buduje lub odbudowuje zasoby osobiste; obraz siebie i świata oraz redukuje przykre napięcie emocjonalne".
Dziś przedstawiamy Wam pierwszą książkę z cyklu Biblioterapia w czasie epidemii .... To oczywiście nasz subiektywny wybór... czekamy na Wasze propozycje książek, które Was pozytywnie nastroiły, podbudowały, dostarczyły humoru.


..."W piwnicy chorzowskiego familoka zostają znalezione zwłoki Marianny Biel, dawnej gwiazdy miejscowego teatru. Choć aktorka mieszkała w tym miejscu od lat, nikt z lokatorów nie zauważył jej zniknięcia. Policja lekceważy sprawę i szybko dochodzi do wniosku, że to nieszczęśliwy wypadek. Tylko Szymon Solański, zwolniony z pracy policjant, jest przekonany, że mogło to być morderstwo. W śledztwie wspiera go Gucio, przygarnięty ze schroniska kundelek."... "Lubimy Czytać". Zajrzycie na stronę:

Komentarze